Oferte per festat e Nentorit per Gjimnazistet dhe Studentet!

Spread the love

Oferte per festat e Nentorit per Gjimnazistet dhe Studentet!

Ekskursion 1 dite – 3000 L /personi
2 dite – 6000 L /personi
3 dite – 9000 L /personi

Fjetja ne Hostelin Hasta la Vista – 1000L/personi
* Mundesi per te gatuar te gjithe se bashku ne ambjetin e gatimit te perbashket
* Shfrytezim pa pagese i hapesirave te pebashketa

Transporti me autobuz- 2000L/personi (per grupe)

Ekstra:
Sipas deshires mund te organizohen vizita ne:
-Lekures
-Butrint
-Syri i Kalter
-Ksamil
-Korfuz
-Feste ne nje nga lokalet me te mira ne Sarande – 500L / + 2 pije falas

info: Kapaciteti maksimal eshte 50 persona
Ne rast se grupi eshte i shoqeruar me mesues, do ju lihet ne dispozicion ne po te njejten godine apartamanti me kapacitet maksimal 8 persona me po te njejtin cmim: 1000L/personi.

Per grupe me te vogla mund te behen kombinime te tjera sipas deshires. Per me shume info na kontaktoni ne info@hostelhastalavista.eu ose whatsapp: +355697650030

About the Author

Hostel Hasta La Vista